izmirdecicek.com Bir Rose Çiçek Markasıdır.

Sipariş ve Teslimat

Sipariş ve Teslimat

Firmamız haftanın 7 günü hizmetinizdedir.

Satın almış olduğunuz ürünler en kısa süre içinde teslimat adresine özel aracımız ile teslim edilecektir.


Çalışma saatlerimiz sabah 08:00 akşam 21:00 arasıdır.

Sipariş teslimi, sabah 09:00, akşam saat 21:00 saatleri arasında yapılır.


Otel,otogar,fuar, hastane, askeri birlik, v.b. gibi yerlerde, kişiye teslim garanti edilemez, resepsiyon, stand, birim, kat veya güvenlik görevlilerine teslim edilir.


Hava ve yol durumu gecikme nedeni olabilir.

Bazı ürünlerde, mevsimine göre benzer çiçek ve renk kullanma hakkımız saklıdır.

Teslimat bilgilerinde teslim edilecek kişinin telefonu muhakkak olmalıdır.


Siparişlerinizde teslimat değişiklikleri ve sipariş iptali, teslim saatinden en az 3 saat önce bildirilmelidir.

Anneler günü ve sevgililer günü gibi özel günlerde siparişinizi mümkün olduğu kadar erken veriniz.


Siparişin alıcıya ulaşacağı süre


Aynı gün teslimatlar için son sipariş verme saati 20:00 dir. Siparişiniz gideceği uzaklığa bağlı olarak 30 dakika ile 3 saat arasında yerine ulaşır.

Alıcı adresinde bulunamaz ise:

Bazen alıcı adreste bulunamadığında çiçek siparişleri konutlarda kapı komşularına veya kapıcıya, işyerlerinde iş arkadaşlarına veya güvenlik görevlilerine bırakılmaktadır.

Bazı kurumların (hastane, işyeri ve askeri bölgelerin) kendine has kuralları nedeniyle odadaki/kattaki kişiye çiçek teslimatı yapılamamaktadır. Gerektiğinde siparişiniz buralardaki görevli kişilere teslim edilebilmektedir.


Ürünlerin garantisi


Tüm ürünler günlük mezat çiçekleri olup şirketimizin tazelik garantisi altındadır. Ürünlerden bazıları mevsimsel nedenlerden ve stok sayılarından dolayı şirketimizin ve anlaşmalı çiçekçilerimizin benzer ancak aynı kalite ve değerde değişik ürün/renk kullanma hakkı saklıdır.


Adres veya teslim zamanını değiştirmek


Eğer siparişleriniz hazırlanmamış ve yola çıkmamış ise adres veya teslim tarihini değiştirebilirsiniz. Firmamızla iletişime geçerek değişiklik bildiriminizi yapabilirsiniz.Siparişin iptali


Çiçek canlı bir ürün olduğundan iadesi mümkün değildir. Siparişiniz hazırlanmamış veya yola çıkmamışsa iptal edilebilir, sadece teslimatın şirketimizden kaynaklanan bir nedenle zamanında yerine ulaşmaması durumunda sipariş iptal edilmesi mümkündür.